Panasonic Luxury

i-panasonic-ep-ma70cena 24.000 zł netto
raty od 500 zł miesięcznie

Fotel masujący Panasonic Luxury to:
Najnowsze dzieło firmy Panasonic – urządzenie w którym po raz pierwszy zastosowano podgrzewane ceramiczne głowice masujące. Rozwiązanie TO naśladuje terapeutyczny masaż leczniczy, przeprowadzany z wykorzystaniem gorących kamieni. Wyposażanie fotela w elementy grzewcze jest odpowiedzią na zainteresowanie terapeutycznymi technikami leczniczymi, takim jak: masaż gorącymi kamieniami stosowany w uzdrowiskach i salonach Spa. Zabiegi takie wywołują większe pocenie się, a to z kolei sprzyja wydalaniu toksyn z ciała. Dotychczas urządzenia grzewcze instalowane były statycznie, ukryte pod poszyciem fotela i zapewniające jedynie łagodne ciepło w jednym lub dwóch miejscach” ”

Panasonic Luxury oferuje manualne techniki masażu:

Ultra Kneading: Intensywna wersja masażu ugniatającego. Dostarcza maksymalnej stymulacji mięśni i jednocześnie relaksuje.
Shiatsu: Masaż akupresurowy wykorzystujący ucisk i uwolnienie jakby kciukiem. Wszystko to w celu głębokiego nacisku na tkanki i rozciągania.
Kneading: Głęboki, maksymalny efekt terapeutyczny, który stymuluje punkty akupresurowe i zwiększa przepływ energii. Szczególnie przydatny dla szyi i ramion.
Swedish: Delikatny ucisk przy użyciu wielu rolek imitując palce dłoni. Technika masażu stworzona w celu rozluźniania mięśni.
Rolling: Masaż w górę i w dół wzdłuż kręgosłupa. Eliminuje ucisk na dyski kręgosłupa oraz rozciąga mięśnie.
Tapping: Masaż imitujący szybkie uderzenia dłoni w mięśnie grzbietu dające odczucie pobudzenia i rewitalizacji.

Automatyczne programy masażu:

Refresh: Lekki, orzeźwiający masaż. Idealny do szybkiego pobudzenia do działania.
Deep: Kojący program masażu, który ugniata i rozluźnia zmęczone, sztywne mięśnie.
Shiatsu: Głęboki masaż głównie poprzez technikę Shiatsu, która symuluje ucisk kciukiem. Przenika i ożywia bolące mięśnie.
Hip: Wyrafinowany masaż pośladków i miednicy ugniata dolne mięśnie pleców a poduszki powietrzne rozluźniają mięśnie tułowia.
Neck / Shoulder: Stymulujący, ale i kojący program, który rozluźnia mięśnie karku i ramion.
Lower Back: Program masażu od środkowej do dolnej części pleców. Doskonały po całym dniu w pracy albo po uprawianiu sportu.

Nowości fotela PANASONIC Luxury:

Sześć programów manualnych pozwoli na wszechstronne dopasowanie rodzaju masażu do rodzaju zmęczenia, zesztywniałych miejsc lub masażu całego ciała.
Nawigacja głosowa – Twój osobisty przewodnik, który poprowadzi cię przez każdy program masażu.
Jeden przycisk – Każdy rodzaj i technika masażu może być natychmiast powtórzona, dzięki naciśnięciu jednego przycisku.
Aktywny podłokietnik – Oparcie dla rąk zapewnia „wędrujący podłokietnik”, który podąża za ruchem ciała. Podłokietnik dopasowuje się do Twojego ciała, niezależnie od aktualnie zajmowanej
pozycji i jej zmian.

Panasonic Luxury zapewnia kompleksowy masaż – Masaż obejmujący naprawdę całe ciało: szyję, kark, grzbiet, łopatki, środkową część pleców, kręgosłup, barki, ramiona, ręce, pośladki, biodra, uda, lędźwie, ścięgna nóg, łydki i stopy. Do tego masaż z rolowaniem termicznym, wygrzewający zesztywniałe miejsca pleców oraz kompleksowy program rozciągania”