O Firmie

Witamy na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego VOGEL.
Jesteśmy firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży i kupnie projektów inwestycyjnych na rynku nieruchomości. Firma jest właścicielem atrakcyjnych nieruchomości położonych w wyjątkowych lokalizacjach na terenie województwa zachodniopomorskiego również w pasie nadmorskim.

VOGEL również kupuje nieruchomości:

    • sklepy w centrach miast z dobrymi najemcami
    • grunty pod dyskonty handlowe o powierzchni od 5.000 m2 położone w miejscowościach powyżej 10 tys mieszkańców
    • tereny pod centra handlowe
    • inne atrakcyjne nieruchomości.

Firma VOGEL współpracuje z wszystkimi zainteresowanymi biurami pośrednictwa nieruchomościami na podstawie podpisanych umów o pośrednictwie, bez prawa wyłączności. Przedsiębiorstwo nie zajmuje się pośrednictwem sprzedaży nieruchomości.

Dwudziestoletnie doświadczenie Przedsiębiorstwa Handlowo- Usługowego VOGEL w połączeniu z wysokiej klasy specjalistami i fachowcami, są gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez Firmę usług.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualną ofertą Firmy
oraz serdecznie zapraszamy do współpracy.

Janusz Ciaputa

Janusz Ciaputa ur. 30.11.1959r. w Wałbrzychu. Ukończył szkołę podstawową w Bogatyni. Absolwent Technikum Mechanicznego w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej. Rodzice: Sławomira i Władysław. Mama ze wsi, Ojciec z Chrzanowa. Oboje nie żyją. Brat lekarz ginekolog Czesław Ciaputa.
Pracę magisterską na wydziale dziennym Politechniki Szczecińskiej, o kierunku Budowa Maszyn obronił w 1987r. i otrzymał tytuł inżyniera. W roku 1986 równolegle studiując, (aby prawdopodobnie uniknąć zasadniczej służby wojskowej) zdał egzaminy wstępne na studia dzienne w Katedrze Germanistyki u dr Koczego w Szczecinie, gdzie studiował do 1988r. Studiów nie ukończył.
Od 1990r. właściciel firmy Vogel. Od 2007r. udziałowiec kilku spółek akcyjnych. Mieszka w Szczecinie i w Monachium. Uprawia czynnie sport, bieganie, jazdę na rowerze i narty. Przedsiębiorca, biznesmen, kolekcjoner i filantrop. Właściciel kilkudziesięciu nieruchomości. Biegle posługuje się językiem niemieckim w mowie i piśmie. Angielski komunikatywnie. Zainteresowania: biznes, sport, sztuka, szachy, muzyka, kino. Motto życiowe: „interesuje mnie przyszłość, bo w niej spędzę resztę mojego życia”.